Kvepalai nėra tik aromatą suteikianti priemonė – tai dažnai tampa ir mūsų individualumo išraiška, įvaizdžio akcentu.
Tačiau kvepalų įvairovė ir apie juos sutinkami mitai gali mus suklaidinti. Dalinamės patarimais, kaip išvengti klaidų renkantis ir naudojant kvepalus.

KVEPALŲ LAIKYMO VIETA 

Dažnai teigiama, jog geriausia kvepalus laikyti vonioje, tačiau tai nėra tiesa. Čia esanti drėgmė ir šiluma jiems kenkia. Norint, jog jie išliktų kokybiški ir nepakistų kvapas – patariama laikyti sausoje vietoje.


KVEPALŲ KATEGORIZAVIMAS

Nors kvepalai yra skirstomi į moteriškus ir vyriškus – švelnesnius ir aštresnius aromatus, drąsiai galite naudoti tuos, kurie jums labiau patinka. Todėl vis dažniau galime rasti „Unisex“ kvepalus, tinkančius abiems lytims.

Samanà rekomenduoja:

ANCONU ELEMI SAND – smilkalai, muskusas, cinamonas, persipinantis su gintaro ir miros dvelksmu.
FUM PAR FUM ALCHEMIST CHARLATAN BLUR – autorinės nišinės parfumerijos kvepalai, kurios autorius Aistis Mickevičius. Juose susipina muskuso ir saldžių uogų derinys.
LINARI VISTA SUL MARE – aromatas, kuriame susijungia vandenyno gaiva ir citrusinių vaisių natos kartu su baltuoju muskusu, gintaru ir kitomis natomis.

 


TEISINGAS KVEPINIMAS

Popierinės juostelės – nors daugelyje kvepalų parduotuvių rasite popierines juosteles, kvapams išmėginti, svarbu atkreipti dėmesį, jog aromatas ant odos skirsis nuo aromato ant jų.
Purkšti tik ant odos – tai taip pat mitas. Pavyzdžiui, ant drabužių kvepalai laikosi ilgiau, tik gali skirtis aromatas, nes kvepalai ant odos maišosi su kūno kvapu, šiluma.
Kvepalų įtrynimas – dažnai esame įpratę kvepalus purkšti į vidinę riešo pusė ir patrinti vieną į kitą, tačiau tai nėra reikalinga – geriau leisti kvapui įsigerti į odą ir aromatui skleistis pamažu, nes tuomet išryškėja tikrasis aromatas.

Kviečiame apsilankyti Samanà parduotuvėje ir išbandyti pačius įvairiausius aromatus. Taip pat galite apsipirkti internetu: www.samana.lt