Nišiniai kvepalai

Kiekvienas esame unikalus ir ypatingas. Tad tokie turėtų būti ir mūsų kvepalai. Kruopščiai atrinktame samanà asortimente – tai, ko kitur nerasite. Stengiamės atvežti į Lietuvą kokybiškus, tačiau galbūt ne tokius žinomus mažųjų Europos ir viso pasaulio parfumerijos ženklus. Taigi, jei esate pavargę nuo tradicinių kvapų, pas mus rasite tokius, kurie ... leis atskleisti Jūsų išskirtinį charakterį. Išsirinkite sau tinkamus nišinius kvepalus iš samanà asortimento – įteikite sau ar Jums brangiam žmogui ypatinga dovaną. Skaityti daugiau

FIltruoti

Kaina
Nuo Iki
Gamintojas
daugiau... mažiau
Kvapų šeima
Kvepalų koncentracija
Kiekis
Filter

WHITE DAISY

Place des Lices
93,50 € 110,00 €
100 ml Parfumuotas vanduo (EDP)

SICILE

Place des Lices
93,50 € 110,00 €
100 ml Parfumuotas vanduo (EDP)

SAINT MALO

Place des Lices
93,50 € 110,00 €
100 ml Parfumuotas vanduo (EDP)

SAFRAN GOURMAND

Place des Lices
93,50 € 110,00 €
100 ml Parfumuotas vanduo (EDP)

ROSE AU SUCRE

Place des Lices
93,50 € 110,00 €
100 ml Parfumuotas vanduo (EDP)

POIVRE DE SICHUAN

Place des Lices
93,50 € 110,00 €
100 ml Parfumuotas vanduo (EDP)

PATCHOULI ESSENTIAL

Place des Lices
93,50 € 110,00 €
100 ml Parfumuotas vanduo (EDP)

ENCENS DE NUIT

Place des Lices
93,50 € 110,00 €
100 ml Parfumuotas vanduo (EDP)

BOHÈME

Place des Lices
93,50 € 110,00 €
100 ml Parfumuotas vanduo (EDP)

1900

Place des Lices
93,50 € 110,00 €
100 ml Parfumuotas vanduo (EDP)

NARCOTIC ELIXIR

WELTON LONDON
240,00 €
100 ml Parfumuotas vanduo (EDP)

LUCKY CHARM

WELTON LONDON
240,00 €
100 ml Parfumuotas vanduo (EDP)

Nišiniai kvepalai – išskirtinei asmenybei

Nišiniai ir komerciniai – du pagrindiniai kvepalų tipai, kurie skiria aukštesnės ir mažesnės kokybės parfumerijos gaminius.

Komerciniai kvepalai yra siejami su masine gamyba ir prekyba, daug dėmesio skiriant reklamai, pakuotei. Nišiniai kvepalai kuriami koncentruojantis ties aromatų išgryninimu, prabangiais ingredientais, kurių deriniai padeda sukurti išskirtinį įvaizdį.

Nišinių kvepalų namai dažniausiai turi savo parfumerius, kurių meistriškumas kiekvienam kuriamam kvapui suteikia unikalų, individualybę atspindintį dvelksmą.

Be visa ko, nišiniams kvepalams neturi įtakos mados – tai vienas didžiausių nišinės parfumerijos privalumų. Šie prabangūs kvepalai populiariausi Italijoje, Prancūzijoje, Anglijoje – iš čia kilę garsiausių nišinių kvepalų kūrėjai.

 

Nišiniai kvepalai – kas tai?

Siekiant suprasti, kas yra nišiniai kvepalai, verta įsigilinti į šias jų dalis: aromatą, kūrimo procesą ir koncepciją. Plačiau apie kiekvieną iš jų pasakojame žemiau tekste.

Aromatas

Nišiniai kvepalai kuriami pasitelkiant istoriją, nuotykius. Šių kvepalų tikslas – sukelti nostalgiškus jausmus, pasąmoningai inicijuoti prisiminimus, sužadinti emocijas. Išskirtiniams  aromatams išgauti naudojami inovatyviausios, moderniausios medžiagos, kurios lemia ne tik kvapų išskirtinumą, bet ir ilgesnį aromato išsilaikymą. 

Kūrimo procesas

Nišinių kvapų kūrimas reikalauja kruopštesnių, modernesnių ir net sudėtingesnių kūrybinių sprendimų. Šiems kvepalams naudojamos natūralios medžiagos, aukščiausios kokybės aliejai, nededama jokių sintetinių priedų. Visi ingredientai kruopščiai apdorojami, taikant inovatyvias, modernias gamybos technikas. Todėl nišinių kvepalų gamyba trunka ilgiau.

Kvepalų koncepcija

Kiekvienas nišinių kvepalų kūrinys – atskira istorija, simbolizuojanti nuotaiką, laikmetį, individualią jausmų išraišką. Kvepalų kūrėjai susitelkia ties kiekvienu žmogumi, siekdami, kad jis atrastų kažką savito ir naujo būtent sau.

 

Kaip išsirinkti nišinius kvepalus?

Nišinių kvepalų pasirinkimas – labai asmeniška patirtis. Tad tam, kad išsirinkti būtų lengviau, patariame atsižvelgti į šiuos kriterijus:

Kam skirta

Rinkdamiesi nišinius kvepalus, atsižvelkite į savo (arba kito žmogaus) asmenybės bruožus ir pageidavimus. Galbūt mėgstate bendrauti, esate rafinuoti, drąsūs arba paslaptingi? Pasirinkite kvapą, kuris atspindėtų Jūsų asmenybę. Daugelis nišinių kvepalų yra unisex tipo, arba kitaip – skirti abiejų lyčių asmenims. Todėl neribokite savo pasirinkimo galimybių, remdamiesi tradiciniais lyčių stereotipais.

Kvepalų natos

Kvepalai visų pirma skirstomi į 4 pagrindines grupes pagal dominuojančius kvapus: gėlių, rytietiški, medienos ir gaivūs. Šių grupių supratimas gali padėti susiaurinti pasirinkimą. Pavyzdžiui, gėlių kvapai paprastai siejami su elegancija ir moteriškumu, o medienos ar rytietiški kvapai gali perteikti šilumą, jausmingumą. 

Kvepalus sudaro laikui bėgant išsiskleidžiantys natų sluoksniai. Viršutinės natos – tai pirmieji, trumpalaikiai kvapai, po jų eina vidurinės natos ir galiausiai bazinės natos, kurios išlieka ilgiausiai. Pavyzdžiui, citrusinės viršutinės natos gali užleisti vietą gilesnėms, medienos bazinėms natoms. Taigi, rinkdamiesi kvepalus, apsvarstykite, kokias natas labiausiai mėgstate ir kaip jos vystosi. 

Kaina

Nišiniai ilgai išliekantys kvepalai dažnai yra brangesni už komercinius, nes juose naudojami aukštos kokybės ingredientai ir paprastai gaminami mažesni jų kiekiai. Visgi nišinius kvepalus galite įsigyti ir už palyginti nedidelę kainą, ypač kai jiems taikoma nuolaida. Pasižvalgykite po samanà asortimentą ir išsirinkite produktą, atitinkantį Jūsų biudžetą ir patenkinantį unikalaus bei kokybiško kvapo troškimą.

Papildomi patarimai

Dar keletas patarimų, kuriais rekomenduojame pasinaudoti renkantis nišinius kvepalus:

 • Išbandykite. Jei tik turite galimybę, apsilankykite fizinėje nišinių kvepalų parduotuvėje. Čia galėsite ne tik asmeniškai išbandyti Jus dominančius kvapus, bet ir pasikonsultuoti su parduotuvės darbuotojais, kurie profesionaliai patars. Mūsų fizines parduotuves galite rasti Vilniuje, Klaipėdoje, Palangoje ir Plungėje (jų kontaktai – čia). Kviečiame apsilankyti ir atrasti Jūsų unikalų charakterį atskleisiančius nišinius kvepalus. 
 • Atsižvelkite į progą. Pagalvokite, kada ir kur dažniausiai naudosite pasirinktus kvepalus. Kai kurie nišiniai kvepalai labiau tinka dienai, o kiti – vakarui ar ypatingoms progoms.
 • Įvertinkite kvepalų ilgaamžiškumą ir šleifą. Atkreipkite dėmesį į tai, kaip ilgai kvepalai išlieka ant odos ir kokį šleifą jie palieka. Vieni žmonės renkasi ilgai išliekančius, stiprius kvapus, kiti – subtilesnius.

Jei norite sužinoti dar daugiau patarimų, kaip išsirinkti sau tinkamus kvepalus, pavyzdžiui, pagal sezoniškumą, perskaitykite mūsų tinklaraščio įrašą, spustelėję ant pateiktos nuorodos.

Atminkite, kad nišinių kvepalų pasirinkimas – tai pojūčių kelionė. Neskubėkite ir pasitikėkite savo nuojauta. Svarbiausias kriterijus šiuo atveju yra asmeninis malonumas ir ryšys su kvapu.

 

Populiariausi nišiniai kvepalai moterims ir vyrams

Nors kai kurie nišiniai kvepalai šiandien sulaukia didelio populiarumo ir pripažinimo, tikime, kad mažiau žinomų, unikalių prekių ženklų produktai gali būti tobulas pasirinkimas norint atskleisti savo išskirtinį charakterį. Juk nišinių kvepalų patrauklumą dažniausiai ir lemia tai, kad jie suteikia galimybę išreikšti savo individualumą, taip pat, ilgai išliekantys kvepalai ilgainiui sukuria asociaciją su žmogumi, kuris juos naudoja. 

Tyrinėdami kruopščiai sudarytą samanà asortimentą, galite atrasti paslėptus „brangakmenius“, kurie atitiks Jūsų asmenybę, pomėgius bei vertybes ir leis išreikšti save pačiu įsimintiniausiu bei originaliausiu būdu. Taigi, visai nesvarbu, Jus domina nišiniai kvepalai vyrams ar moterims, – pas mus rasite kai ką išskirtinio.

 

Nišinių kvepalų naudojimas – ką verta žinoti?

Pagrindiniai aspektai, kuriuos verta žinoti, norint kuo geriau išnaudoti šiuos unikalius kvapus:

 • Mažiau yra daugiau. Nišiniai kvepalai dažnai yra labiau koncentruoti ir ilgiau išliekantys nei komerciniai. Todėl pradėkite nuo nedidelio kiekio kvepalų, nes jų užtenka vos trupučio. 
 • Skirtingų produktų sluoksniavimas. Kai kurie nišinių kvepalų ženklai siūlo papildomus produktus, pavyzdžiui, kūno prausiklius. Skirtingų produktų sluoksniavimas gali padidinti kvapo ilgaamžiškumą ir sudėtingumą.
 • Laikas – svarbus. Naudodami nišinius kvepalus atsižvelkite į progą ir paros laiką. Vieni prabangūs kvepalai labiau tinka dienai, kiti – vakarui ar ypatingai progai.
 • Kvėpinkitės strategiškai. Kvepalus naudokite ant pulso taškų, pavyzdžiui, riešų, kaklo ir už ausų. Šios vietos skleidžia šilumą, kuri gali padėti kvapui išsisklaidyti ir skleistis visą dieną.
 • Venkite trinti. Pasipurškę kvepalų, netrinkite riešų. Tai gali suardyti kvepalų molekules ir pakeisti jų kvapą.
 • Kvepalų sluoksniavimas. Eksperimentuokite derindami skirtingus nišinius kvepalus. Taip galite sukurti unikalų ir asmeninį kvapo profilį.
 • Kvepalų laikymas. Laikykite kvepalus atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių, karščio ir drėgmės. Norint išsaugoti kvapo kokybę, idealiai tinka originali pakuotė arba vėsi, tamsi vieta.
 • Atsižvelkite į aplinkinius. Nors kvepalus turėtumėte naudoti dėl savęs, nepamirškite ir kitų. Atsižvelkite į aplinkinių žmonių jautrumą, ypač artimoje aplinkoje, ir atitinkamai koreguokite kvepalų naudojimą.

Duokite laiko nusistovėti. Kai kurie nišiniai kvepalai pasižymi sudėtingomis natomis, kurioms visiškai atsiskleisti ant odos reikia laiko. Prieš spręsdami apie kvapą, duokite jam keletą minučių nusistovėti. Ilgai išliekantys kvepalai po kelių valandų atsiskleis naujomis kvapų natomis. 

Nepamirškite, kad nišiniai kvapai yra asmeninės išraiškos forma, todėl griežtų taisyklių, kaip juos naudoti, nėra. Svarbiausia, kad jaustumėtės maloniai. Taigi, nebijokite eksperimentuoti – tai padės rasti tobulus nišinius kvepalus, atitinkančius Jūsų individualų stilių ir asmenybę.

 

DUK

Kokios yra pagrindinės kvepalų koncentracijos?

Kvepalai pagal koncentracijas yra skirstomi taip: tualetinis vanduo EDT (Eau de Toilette), parfumuotas vanduo EDP (Eau de Parfum), kvepalai (Parfum) ir kvepalų ekstraktas (Extrait de parfum).

Pagal kokias kvapų šeimas rušiuojate kvepalus?

Išskiriame šias pagrindines kvapų šeimas:

 • Gėlių – rožė, jazminas, lelija ir kt.
 • Žalumos, vandens – žolė, žali lapai, jūrinės natos ir šviežias oras.
 • Medienos, šipro – kedras, sandalmedis, vetiverija, kombinuotas su šiprinių unikaliu dervišku kvapu.
 • Citrusų ir vaisiniai – citrina, bergamotė ir apelsinas; vaisiai, tokie kaip obuolys, persikas, uoga ir pan.
 • Rytietiški – vanilė, gintaras, cinamonas ir smilkalai.
 • Gurmaniški, aldehidiniai – šokoladas, kava, karamelė, aldehidai.
 • Odos, gyvūniniai – oda, muskusas ir civeta.
 • Fougère – levanda, šalavijas ir klasikinė fougère (papartis) kombinacija.

Kiekviena iš šių šeimų – unikali. Tokia pat, kaip ir Jūs!

Kokiais nišiniais kvepalais prekiaujate: moteriškais, vyriškais ar unisex?

Kiekvienas turi teisę pasirinkti, kurie kvapai jiems labiau patinka. Todėl neskirstome kvepalų į moteriškus ir vyriškus – visi mūsų nišiniai kvepalai yra unisex.

Nuo ko priklauso, kaip ilgai išsilaikys kvepalai?

Tai priklauso nuo mūsų odos ir jos pH. Vieniems tie patys kvepalai gali išsilaikyti amžinybę, o kitiems atrodys, kad jie visai neišsilaiko.

Kokių gamintojų nišiniais kvepalais prekiaujate?

Siūlome įvairių prekių ženklų nišinius kvepalus, kurie visi yra labai skirtingi:

 • „Affinessence“;
 • „Place des Lices“;
 • „Welton London“;
 • „Malbrum“;
 • „Philly and Phill“;
 • „Cherigan“;
 • „Abaton“;
 • „Anconu“;
 • „Profumi di Pantelleria“;
 • ir dar daug kitų.

Taigi, pasirinkimas – labai platus. Susipažinkite su samanà asortimente esančiais nišiniais kvepalais ir atraskite tobulai sau tinkantį aromatą. 

Kur galima įsigyti nišinius kvepalus?

Jei Jus domina nišiniai kvepalai internetu, juos įsigyti galite čia – samanà svetainėje. 

Jei pirmenybę teikiate gyvam apsipirkimui, nišinius kvepalus galite išbandyti ir įsigyti vienoje iš mūsų fizinių parduotuvių Vilniuje, Klaipėdoje, Palangoje ar Plungėje, kurių adresus rasite čia

Taigi, jei Jus domina nišiniai kvepalai Klaipėdoje, Vilniuje ar kitame iš išvardintų miestų, apsilankykite – šiltai Jus priimsime, suteiksime visą dominančią informaciją ir padėsime rasti tai, ko ieškote.

Per kiek laiko pristatomi nišiniai kvepalai?

Internetu įsigytas prekes pristatome per 1–3 darbo dienas po apmokėjimo (užsakymo diena neįskaičiuojama). 

Prekes pristatome nemokamai, kai užsakymo suma yra 60 Eur ir daugiau.

 • Nemokamas siuntimas nuo €60.00 Nemokamas siuntimas nuo €60.00
 • Prenumeruokite naujienlaiškį ir sužinokite apie pasiūlymus pirmieji Prenumeruokite naujienlaiškį ir sužinokite apie pasiūlymus pirmieji
 • Saugus atsiskaitymas Saugus atsiskaitymas
Prenumeruokite!
Sužinokite apie geriausius prasiūlymus ir naujus produktus pirmieji. Prenumeratos galėsite atsisakyti bet kuriuo metu.
Required field