ELISIRE

Apie ÉLISIRE svajojau kaip apie kvepalų legendą.

„Élisire“ prekių ženklą sukūrė Franck Salzwedel, ilgą laiką Niujorke gyvenęs menininkas ir kvapų kūrėjas, kuris 2020 m. pradžioje persikėlė į Provansą. Franck pradėjo savo karjerą „Armani“, kur sukūrė „Acqua di Gio“ ir „Mania“. Tada dirbdamas „Viktor & Rolf“ jis sumanė legendinius kvepalus „Flowerbomb“ ir „Spicebomb“. „Élisire“ dizainą kūrė viena geriausių mados ir grožio pramonės meno vadovų Malin Ericson, dirbusi tokiems vardams kaip „Viktor & Rolf“, „Armani“, „Prada“ ir „Guerlain“. Kvepalai buvo pristatyti 2015 m. Niujorke „Bergdorf Goodman“, 2017 m. Paryžiuje „Colette“, 2018 m. Bukarešte „Madison“ ir Tokijuje „ Nose Shop“, 2019 m. Ciuriche „Jelmoli“ ir Marbeljoje, Ispanijoje „Sens Bar à Parfums“ parduotuvėse.

„Su „Élisire“ linija norėjau papasakoti istoriją apie savo meilę kvapams ir tapybai, kurią paskatino susižavėjimas gamta – pasauliu, dangumi, saule, šviesa, žvaigždėmis ir stichijomis. Bet labiausiai – spalvų stebuklu, jų įtaka jutiminiam ir emociniam spektrui. Spalva turi ribų nepaisančią galią, kuri veikia kūną ir sielą. Ji yra tiesiogiai susijusi su emocijomis. Rothko, vieno mano mėgstamiausių tapytojų, įkvėpimas buvo citata: „Spalva kalba visomis kalbomis.“ Taip pat ir kvapai. „Elisire” kvepalus įsivaizdavau kaip pereinamų spalvų pašvaistes, ypatingas akimirkas, kai atrodo, kad viskas sustojo ir atėjo laikas susimąstyti bei kurti naujus pažadus. Sveiki atvykę į „Élisire“ pasaulį.”

FRANCK SALZWEDEL

Mūsų ELISIRE kolekcija

  • Populiariausia

Desired

ELISIRE
120,00 € 150,00 €
30 ml Kvepalų ekstraktas

Oderose, EDP

ELISIRE
120,00 € 150,00 €
30 ml
  • Nemokamas siuntimas nuo €60.00 Nemokamas siuntimas nuo €60.00
  • Prenumeruokite naujienlaiškį ir sužinokite apie pasiūlymus pirmieji Prenumeruokite naujienlaiškį ir sužinokite apie pasiūlymus pirmieji
  • Saugus atsiskaitymas Saugus atsiskaitymas
Prenumeruokite!
Sužinokite apie geriausius prasiūlymus ir naujus produktus pirmieji. Prenumeratos galėsite atsisakyti bet kuriuo metu.
Required field